Münih, İtalya’nın Kuzey Tasarım Başkenti

13 Eylül 2012 akşamında Münih, Dünya Tasarım Başkenti unvanını aldı. O akşam Poltrona, Frau Boffi ile birlikte ilk Alman ”Tasarım Köyü”nü açtı.

Dört İtalyan lüks marka, Boffi, Cappelini, Cassina ve Poltrona Frau, Nymphenburger Straße 5′te geniş ürün yelpazesi sunmak için tek bir perakende mağazasında güçlerini birleştirdi. Birçok tasarım ikonu, mağaza açılışına davet edildi. 300′den fazla misafir arasında Münih’ten birçok ünlü kişi de yer alıyordu.

Gelen misafirler yalnızca İtalyan tasarımına değil, İtalyan müziği ve yemeklerine de doydu. Ayrıca açılışta Giulio Cappellini, Piero Lissoni gibi ünlü tasarımcılar, Poltrona Frau Group CEO’su Dario Rinero ve Roberto Gavazzi ve Boffi CEO’su ile konuşma fırsatı buldular. Muhteşem açılışta, unutulmaz anlar yaşandı.

Nymphenburger Straße’de özel bir çevre ile modellenmiş 1.000 metrekarelik alanda, seçkin markalar gösterilmektedir. Müşteriler burada, yüzey ve malzemelerin şık tasarım ile nasıl harmanlandığı konusunda bilgi sahibi olmaktadırlar. Ürün yelpazesi, yüksek kaliteli mutfakları, banyo, giyinme odası, depolama sistemleri, mobilya, aydınlatma ve aksesuarları kapsamaktadır. Çağdaş, modern ve klasik tasarımlar, her zevke ve ihtiyaca cevap vermektedir.

Mimar ve iç mimarlardan oluşan Münih merkezli danışmanlık ekibi, tasarımların bakım ve planlama konseptlerinden son montaja kadar müşterilere eşlik etmektedir.

Daha fazla bilgi…

Mobilya Üreticisi Poltrona Frau

Mobilya Üreticisi Cassina

Mobilya Üreticisi Cappellini

Mobilya Üreticisi Boffi

Leave a Reply

  • (will not be published)

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>